[]

Kulaklikla muzik dinlerken ses tusuna bastigimda şarkı atlıyor

Telefonum Samsung. Kulaklikta bir sorun yok, eminim. Bir ayarını bozdum geçenlerde ama nereyi oynadim bilemiyorum. Mesela kulaklıktaki şarkı atlama tusuna basinca 5 6 şarkı birden atliyor veyahut asistan saatin kac olduğunu söylüyor. Böyle sacma sapan şeyler. Nasil duzeltebilirim?
 
Basılı tutunca asistan açılır, ses açma tuşu sonraki şarkıya geçer, kısma tuşu şarkıyı başa döndürür veya öncekine gider. Medya oynatıcınizda shuffle açıksa sonraki şarkı rastgele 5 6 şarkı sonrası olabilir.

Medya tuşlarını kapatmak lazım. Ben de yapamıyorum. Telefona göre değişebilir. Markette bir kaç uygulama var o tuşlara farklı fonksiyonlar atıyorlar ama boyle uygulamaların çoğu güvenli değil.

Androidde asistan çok gıcık bir şey, güncellemeyle falan kendi kendine açılıyor. Googleda how to disable google assistant on android falan diye aratınca yöntemler çıkıyor.
  • biseysorcaktim  (10.02.22 19:12:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.