Ölü doğan kediler sonrası anne kediye be yapmalı?

Bir arkadaşımın kedisi doğum yapmış, ikisi ölü doğmuş, biri de ikinci günü görmeden ölmüş. Şu an hiç Yavru yok ve anne kedi ciyaklayip duruyormuş.

Benim aklıma süt anneye ihtiyaç duyan yavru kedi bulmak geldi ama başka napilabilir

valla benim kedinin de yavrular ölü doğdu sonra kedi depresyona girdi sonra annesi dığum yapınca o yavruyu kendi yavrusu gibi bağrına basmıştı baya ikizi gibiydi ztn
dediğin gibi bir şey yapılabilir

  • neira  (09.02.22 20:38:33)
hayvansever komunitelerini bir dolasin online, muhakkak annesiz kalmis yavrulara sut anne arayan birileri vardir. hem yavrulara cok faydasi olur hem de anneye.

  • robokot  (10.02.22 01:00:09)
Peki yavruları hemen sahiplenir mi acaba?

  • mezarkabul  (10.02.22 05:15:49)
o biraz sans isi, yavruya gore degisiyor. kabul ederse aninda eder genelde yoksa istemedigini belli eder. o zaman baska yavru(lar) denenebilir.

  • robokot  (10.02.22 13:03:35)