Spor salonuna hergun gelip sadece masa tenisi oynayan kitle

Dikkatimi cok cekiyor. Bazi dayilar bunlar her allahin gunu orada ve bir kez olsun spor yaptiklarini gormedim. Gelip birkac saat masa tenisi oynayip gidiyorlar sadece. Koca salona para verip sadece masa tenisi oynamak, ne bileyim tuhaf geliyor bu dayilarin olayi nedir?
Gidip dayi sizin olayiniz nedir yav diye sormuyorum haliyle de merak ediyor insan.
Olayi ne olabilir bu kitlenin? Kiz düşürmek falan midir? Belki duser diye yillik 2bini gozden cikarmak para sikintisi da yoksa. Kız dusurmek olsa da yine fitness kisminda takilir insan diye dusundum ama.

O kadar para verip ne bir kosu bandına cikip ne bir havuza girip sadece masa tenisi oynamayo anlamadiramadim cunku. Sadece masa tenisi icin spora giden tanidiginiz oldu mu? Bana kimse bunu yapmaz gibi geliyor.

Sadece masa tenisi için masayı kiralamak mümkün değil mi? Belki o şekilde geliyorlardır.

  • himmet dayi  (09.02.22 20:04:07)
Adamın parası var demek ki koymuyor, spor salonuna gelip 5 dakika 1,5 kiloluk dumbbell indirip kaldırıp yarım saat instagram'da takılanlar da var onlar da oara veriyor, bunlar hiç değilse masa tenisi oynuyor.

  • Zaman Tamircisi  (09.02.22 20:09:02)
Öncelikle yıllık 2000 spor salonu için ya da sevdiğin bi aktiviteyi haftada bikaç gün 2 saat yapmak için yüksek bi tutar değil.
Herkesin amacı farklı olabiliyor. Masa tenisi maalesef küçümsenen bi spor ama hakkını vererek oynanırsa yaşını başını almış biri için ağırlık kaldırmadan daha eğlenceli ya da cardiodan daha verimli olabilir.
Özetle burada garipsenecek hiçbi şey yok oyna devam.
  • mg3929  (09.02.22 20:45:50)
Masa tenisinden hoşlanıyor, ve bir yıl boyunca bunu özgürce oynayabiliyorsam 2000 bin lirayı görmezdim.

  • msb  (09.02.22 20:47:10)
çoğu spor salonunda yok. olsaydı ve sadece masa tenisi haftada bir / 1 saat hizmeti satsaydı alırdım valla ...

  • ankarakecisi  (09.02.22 20:51:26)
sadece masa yetmiyor oynamak için, rakip de lazım.
Spor salonu onlara rakip ve muhabbet de sağlamış oluyordur belki böylece. O yaşa gelene kadar üyelik parasını dert etmeyecekleri bir gelirleri de olmuş olabilir.

Ayrıca mesela belki eski sporcudurlar ve kendilerini iyi hissediyorlardır.
  • michael_knight  (09.02.22 20:59:30)
bazı insanlar masa tenisi oynamayı özellikle seviyor. o nedenle bana garip gelmedi. çoğu spor salonunda bu imkan yok galiba.
benim de gittiğim spor salonunda olsaymış müthiş olurmuş.

  • elma  (09.02.22 21:29:49)
Uluslararası federasyonu olan, olimpik bir spordur.

Muazzam bir kondisyon ve sürekli antrenman gerektirir.

Sosyalleşmek için ideal çok eğlenceli bir spordur.

Yağ yakmak için spor yapanlara tavsiye ederim. Koşu bandından falan çok daha faydalıdır.
  • Mirket  (09.02.22 22:47:26)
bana garip gelmedi. masa tenisini cok seviyorum ama yillardir ortam olmadigi (oynayacak biri de yok) icin oynayamiyorum. yillik verecek 2 bin liram ve partnerim olsa hic acimazdim ben. baska yerde ucretsiz yapabilecekleri bir sey degil ki sonucta, cok az yerde var masa tenisi.

  • der meister  (09.02.22 23:59:47)
1) kahveye gitmek gibi dusun. herkesin evinde cay var ama gidiyorlar zira evde oturmak sikici.
2) birisi elinden tutup gostermedikce fitness, agirlik falan cok kafa karistirici ve urkutucu seyler. dolayisiyla gidip sadece pinpon, yoga falan seklinde takilmak (veya hic gitmemek) nadir gorulen seyler degil.
3) soylendigi gibi bir cok kisi parasinda olmayabilir.
  • hot potato  (10.02.22 00:04:35)