[]

Swift işleminin 1 senedir devam ediyor gözükmesi

Yaklaşık 1 yıl önce yurtdışına bir kuruma ödeme yapmıştım kurs ücreti olarak.
Dekontu vs gonderdim ödemesini yaptığım kursa da devam ediyorum hala.

Neyse, dur bir bakayim diye işlem takibi kısmına girdim ve "gönderildi" kategorisinde "işlem devam ediyor" yazıyor ekranda.

Karşıdan ödeme gerceklesmemis falan gibi bir şey gelmedi.
Zaten ödemelerden sonra da teyitlestik, fatura ister misin vb bile sordular bana.

Ama yine de bir tedirgin olmadım değil para kaybolmustur takip etmedikleri için gormemislerdir diye.

Bu olağan bir şey mi?

Yani öteki bankada olanı benim bankam bilmeyebilir o yüzden mi öyle gözüküyordur takip ekranında?

İşlem süresi kısmında 300+ gün... yazıyor.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.