Kalacak Yer Tavsiyesi

Önümüzdeki hafta çıkacağım iş gezisi sebebi ile aşağıdaki illerde konaklama yapmayı planlıyorum. Bu illerde daha önce fiyat/performans olarak memnun kaldığınız, temiz ve güvenli oteller hakkında tavsiyeleriniz varsa alırım.
3. ve 4. konaklamam iki lokasyonda görünüyor herhangi birinde kalabilirim.

1- Mersin
2- Gaziantep
3- Mardin / Batman
4- Kayseri / Aksaray

Bonus: Son zamanlarda iş sebebi ile konakladığınız şehir otellerinin gecelik fiyatları ne civardaydı? yolda ütülmeyelim durduk yere :)

1- Noax otel yeni açıldı, f/p gayet iyiydi.
2- Gaziantep Novotel'de kalmıştım birkaç ay önce, f/p olarak memnun kalmıştım.

Bu arada şimdi fiyatlarına baktım ikisi de bir hayli artmış birkaç ay önceye göre.
  • estella  (08.02.22 15:25:54)
Gaziantep Divan.

  • rewlack  (08.02.22 15:31:19)
Kayseri/Aksaray arasında tercih yapacaksan Kayseri'de veya ikisinin arasında olan Nevşehir'de konakla. Turistik yer olduğu için Nevşehir'de sınırsız otel seçeneği var. ucuza da pahalıya da istediğin kategoride otel bulursun. Aksaray o konuda çok zayıf, kalınabilecek 3-4 otel ancak var.

Nevşehir'de de Ortahisar beldesinde Mahzen Cave House veya Göreme'de Tulip Cave House tavsiye ederim. Kayadan oyma oteller bunlar, değişik bir tecrübe de olur daha önce kalmadıysan. Kararın bunlardan biri olursa yardımcı da olmaya çalışırım.

not : memleket Nevşehir, ikamet Aksaray
  • mustafakesekci  (08.02.22 16:23:20 ~ 16:24:43)
Mersin grand bulut otel
Çok lüks değil ama güzel ve hesaplı

Kayseri fier otel bu biraz pahalı ama benim en sevdiğim otellerden

Haftada 3 gün otellerde kalıyorum. Ortalama bir otel 200-250 arası oldu. Biraz daha iyiler 350 civarı
Lüks otelleri bilmiyorum

Rezervasyon için aradığında firma çalışanlarına ne kadar yazıyorsunuz odayı diye sorarsın. Firmacilara indirimli yazarlar.
  • etna  (08.02.22 17:15:53)