[]

Yeni işte Yan hakkın cash ödenmesi

Şirket yakıt veriyor diyelim ama sizin aracınız yok, bu yakıt hakkını cash olarak alabilir misiniz şirket size ölüp bitse mesela?
 
Zor.
Yani şirket size ölüp bitse her şey mümkün elbette ama zor.

  • michael_knight  (07.02.22 22:25:55) 
küçük şirketler bunu yapabiliyor. Bana öyle bir teklif gelmiştir bir startup'tan.

Çalışan sayısı az olduğu için özel sağlık sigortasına grup teklifi alamıyoruz, yol ödemesi de nakit, yemeği de nakit yaptık bu üçünü aylık bir tutarda nakit ödüyoruz demişlerdi. maaş + yan haklar hepsi cash gibiydi teklif.
  • ayin yazari  (07.02.22 22:34:27) 
Ama arabası olanlara bu yardım yapılıyor yani extra vir yol ödemesi yok. Kalanlar servisle, Servis güzergahında olmayanlar kendi imkanlarıyla geliyor.


  • condom kurşunu  (07.02.22 22:38:27) 
Şirket sana ölüp bitiyorsa tüm paketi baştan sona istediğin gibi sen dizayn edersin. ama bunu işe girmeden önce görüşürken yapman lazım


  • roket adam  (07.02.22 23:26:38 ~ 23:26:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.