[]

Minoxidil kullanan veya dermatolojist olanlara saç kaybı hakkında soru

merhaba. şakaklar gitgide açılmaya başladı ve genel olarak saç kalitem çok düştü, inceldi. alnım ve saç çizgim inanılmaz yağlanıyor bu da dht'den ötürü sanırım. minoxidilin içine dutasteride ekleyip kullanmayı planlıyorum ama döngü vs diyorlar ondan korkuyorum. sizce başlamalı mıyım?
 
testosteron ile dehitrotestosteron un cofactörü 5alfa.. dır.. saçı döken DHT. 5alfayı bloke ederseniz saç dökülmesi durur. neden durur DHT olmadığı için. DHT durunca ne olur? işte uzun dönemde erkek için her şey olur..


özetle ilaç kullandığınız kadar dökülmez.. ilacı bıraktığınızda yaşla paralel dökülme kaldığı yerden devam eder.. finaster de aynı şeydir.. prostat ilacıdır esas.. önemli olan dozdur..
  • hunharca ben  (07.02.22 22:35:16) 
Bahsettiğin karışımın adı min+dut uzun yıllardır kullanıyorum. Özel mesaj yoluyla destek olacak pek vaktim yok. burayı incele www.sacimindoktoru.com


  • kanlakarisikyagmur  (07.02.22 23:00:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.