Portekiz’deki mağaza için isim önerileri

Madeira’ya fotoğraflarda gördüğünüz tarzda el yapımı seramik ürünler ve yarıdeğerli taşlı gümüş takı mağazası açmak üzereyim. Entellektüel seviyesi yüksek yaratıcı arkadaşlardan isim için yardım rica ediyorum. İçinde art geçerse iyi olur satış açısından. X art ya da art X gibi. Anatolia, oriental vb türk çağrışımlı olmamalı. Atlantic Art Center ya da Galeria Indigo, şimdilik aklıma gelenler. Teşekkürler.

eksiup.com

Artugal

  • apistogramma  (07.02.22 01:49:33)
Art + Portugal = Artugal

  • apistogramma  (07.02.22 01:51:10)
Artgean Gem&Galeria

  • sen de git sen de unut  (07.02.22 02:05:18)
Anatoliart

Edit: olmali diye okudum. Ibret olsun diye silmiyorum.
  • sopiro  (07.02.22 04:55:39 ~ 14:45:12)
Hecate Art
Okeanos Galeria
Elysium Art
  • sydney  (07.02.22 05:07:35)
mavi tonlarındaki ürünlerin yoğunluğu dikkatimi çekti. eğer koleksiyona azulejo tarzında işlenmiş birkaç ürün de eklerseniz bence "arte de azul", "azul art" veya "azulejos" gibi isimler dikkat çekici olabilir. bunun dışında yine mavi tonlarından ve jose saramago'nun portekiz'in önemli bir figürü olmasından hareketle "O Silêncio da Água" da çok hoş bir isim olabilir gibi geldi. bir çocuk kitabının adı ve "suların sessizliği" diye geçiyor türkçede.

bu arada bir çalışana ihtiyaç duyarsanız bana ulaşabilirsiniz...:')
  • vacigok  (07.02.22 11:55:23 ~ 11:58:01)
anadolu ve turk ismini boşverin. azulejos portekiz'e özel birsey. kalkıp buyukada'da raki'yi uzo diye satmak gibi anlamsız bir hareket.

  • buenosdias  (07.02.22 14:36:43)