Duolingo Yıllık

550 liraymış. Değer mi sizce?

ve daha ucuza almanın bir yolu var mıdır acaba?

değmez.
bilgisayardan yapınca zaten yanma/bekleme yok.
bir tek çevrimdışı çalışamıyorsunuz. onun dışında gayet aynı gibi.
  • rewlack  (06.02.22 20:55:59)
Ciddi düşünüyorsanız değer. Kullanıyorum, memnunum.

  • kaptankedi  (06.02.22 21:00:55)
Senin göndereceğin davetiye linki ile duolingoya üye olan her kişi için 1 hafta ücretsiz üyelik alıyorsun.

Davet ettiğin kişiler gerçek kişi olmak zorunda değil. Sadece e-posta adresinin aktif olması lazım. Onun yerine de temp-mail'den bi mail alıp oraya davetiye gönderip 'farklı tarayıcı ile' o bağlantı üzerinden üye olursan kendine 1 hafta hediye etmiş olursun.

işin bitince temp-mail'den yeni bir mail alıp farklı kullanıcı için yeniden üye olursun. bunu yapmadan önce bir önceki üyelikten çıkış yapman lazım tabii.

temp-mail.org
  • himmet dayi  (06.02.22 21:08:13)
ben 3 aylik almistim bir ara. baya da kullandim. reklam yok, sinirsiz hak var, quizler yapabiliyorsun falan filan. Kaptankedi'ye katiliyorum, uzerine duseceksen eger deger, aldim dursun yapmayacaksan al.

  • 65 derece  (06.02.22 21:13:43)
Değmez. Bir ara tam sürümünü kullanıyordum. Onun yerine Busuu'yu tavsiye edebilirim.

  • anladespina  (06.02.22 21:23:22)
merhaba r10 forumunda gayet ucuza bulursunuz üyeliğiniz var mı?

  • yirmibesonbes  (06.02.22 22:17:38)