önerebileceğiniz en iyi aktif karbonsuz bentonit kedi kumu?

merhabalar. az tozutan, güzel topaklanan bir kum arayışındayım. aktif karbonsuz olması şartıyla f/p ürünü memnun kaldığınız bentonit kedi kumlarınızı paylaşabilir misiniz? :)

pro line marsilya sabunlu kullanıyorum.2x10 kg olarak trendyoldan alıyordum. kilosu 3,2 tlymiş son aldığımda (18 aralık).şimdi baktım 4lira olmuş kilosu. (80tl). daha iyi kumlar elbet vardır ama ben fiyatına göre bundan iyisi varsa duymak isterim.

  • bugisme  (06.02.22 17:05:33 ~ 21:50:10)
Temizmamaninki toz olarak çok kötü değil ama bir iki defa açık havada kovandan kovaya aktarınca baya iyi oluyor. Benim kışın kum ihtiyacım oluyor, yazın kediler bahçeye çıkıyor o yüzden kum konusunda çok seçici olmuyorum.

  • mezarkabul  (06.02.22 17:09:56)
VanCat... Türkiye'deki en büyük bentonit üreticilerinden. Temizmama ile aynı içerik, fiyat daha uygun.

Daha iyisi (en iyisi) dolar ile maaş alıyorsanız :) EverClean
  • alfired  (06.02.22 19:06:04)
Geçenlerde burada sordum, tavsiye üzerine Sanicat aldım, oldukça memnunum.

  • giovanne  (06.02.22 19:13:36)
dilerseniz bir de çam pelet ürününü deneyin

  • seferyan  (06.02.22 20:03:30)