[]

Maltepe Aydınevler nasıldır?

İyi pazarlar herkese,
Maltepe Aydınevler nasıldır? Oradan ev bakmayı düşünen biri olarak soruyorum. Muhit nasıldır insanları nasıldır Küçükyalı metroya yakın olan kısımla merkez tarafı arasında çok fark var mıdır orada oturmayı tavsiye eder misiniz? Bir Rte külliyesi diye üniversite açılmış o bölge nasıldır? 
marmara üniversitesinin yeni kampüsü açıldı oraya.

prnt.sc

kabaca (aklımda kaldığı kadarı ile genel çizdim) bu kısımlar pek iyi muhit değil. gezerseniz siz de anlarsınız. biraz batı ve güney (çizdiğim yere göre) iyi oturulur bence.
  • ceketimi alip cikcam  (06.02.22 15:53:35 ~ 15:54:05) 
@ceketimi alip cikcam
bu harita iyi oldu teşekkürler.

  • amusan  (06.02.22 16:46:34) 
Hilltown avm’nin arkası düzgün muhit orada bir 10 arkadaşım var işyerinden. Karı-koca mühendis çocuksuz veya tek çocuklu aileler. Bahsi geçince yorumları şu şekilde oluyor; Evler küçük olduğu için genelde yeni evli çalışan çiftler varmış. Hafif muhafazakar bir muhit imiş. Yukarıya çıktıkça serseri tipler çıkıyormuş ortaya. Dervişbey sitesi varmış bir de Honda’nın karşısında orada da beyaz yakalı aile çokmuş.
Galiba fiyat performans olarak karlı bir muhit benim iş arkadaşlarımdan kim evlense önce oraya bakıyor ofise 30 km uzak olmasına rağmen.

  • cilekli pasta  (06.02.22 16:47:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.