[]

Hisse senedi yatırımları için nereleri takip etmeli

??
 
Yatırım yaptığın kuruluşun önerilerini takip edebilirsin. Zaten yasal olarak yatırımcı ile yatırım şirketleri arasındaki gibi bir anlaşma olmayan hiçbir kurum yatırım tavsiyesinde bulunamaz (ytd'nin esprisi budur).

Çabuk kazanayım diye düşünüp telegram gruplarında verilen tavsiyelere göre yatırım yaparsan batarsın. o gruplar sahte kimlikle kurulmuş küçük yatırımcı tokatlama gruplarıdır. "hadi şuna giriyoruz" diye bi olta atar, sonra alım emirleri yığılınca kendi malını gruptakilere kitleyip yok olur. verdiği tavsiyeler tutmayınca da mesajları siliyorlar gruptan zaten.
  • himmet dayi  (06.02.22 13:46:17 ~ 13:49:01) 
Şu ablanın twitleri kadar bilgilendiricisini hiç görmemiştim.

twitter.com
  • Mirket  (06.02.22 21:51:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.