[]

powerpoint'te şu kutulardan var mı/nerede bulabiliirm?

ekteki kutulardan (beyaz banner da dahil) yapmam gerekiyor. malesef birebir aynısı lazım bana. fakat bulamadım. bunlar smartart'taki hiyerarşi tarzı bir şey olacak ama smartart altında da göremedim. bilen varsa ve benimle paylaşırsa çok mutlu olurum.
 
visio'da var. organization chart.


  • panamera  (06.02.22 12:39:41) 
Kesin vardır biraz kurcalayın.

Ama bulamazsanız aynısını yaparsınız üst üste iki dikdörtgen çizerek aynı renklerde. Bir tek arkadaki beyaz banner'ın kavuşması olmaz olmaz onun dışında aynı olur.
  • playing star again  (06.02.22 13:23:03) 
smartart'ta Hierarchy altında 3.ye bir bakar mısınız? stroke verip beyaz dikdörtgenleri uzatıp yerlerini ortalarsanız bence olur


  • mizore  (06.02.22 14:02:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.