Tinder avcısı

Ya bu çok saçma sapan bi hikaye değil mi? Kızlar borç içinde kaldım hayatım bitti diye ağlıyorlar, 2 senedir bakıyorum çok lüks tatillerden hiç geri kalmamışlar mesela. Adam aylarca çok lüks bi hayat yaşatmış bunlara ama kaptırılan paralarla bu hayatı yaşamalarına imkan yok. Yani bu çarkın kızlardan alınan parayla yürüme ihtimali yok. Hikayede bi sürü soru işareti var, adam yargı önünde bile ceza almamış ama netflix tüm dünyaya ifşa etti bunun hukuki bir sorumluluğu yok mu netflix için?

Kurgu sanki ya reality show tadında gibi geldi bana

  • olaylar olaylar  (05.02.22 21:32:41)
Netlix iste. Bu hikayeler bayagi belli ediyor kendini. Gercek olmadilarini yani. Baska netflix belgesellerinde de boyle, bayagi belli yani kurgu olduklari.

  • stavro  (05.02.22 21:39:53)
Abi Netflix'in bu tür programları komple kurgu.

  • Zaman Tamircisi  (05.02.22 21:44:13)
3 yil onceki mevzu, yeni belgesel yaptilar.

www.dailymail.co.uk
  • darkrocq  (05.02.22 21:49:59)
2 saate yakın bir tinder reklamı izlediniz, anlatılan veya yaşanan olayların çok çok çok büyük bir kısmı kurgudur. belki bu kurguyu yapmak için ilham veren bir ana fikir vardır ama üzerine güzel işlemişler geri kalan senaryoyu.

  • kent sakini  (05.02.22 21:50:29)
kurgu değil yahu gerçek olay bu. ben de 2-3 sene önce başka bir yerde işlendiğini hatırlıyorum bu konunun. yarısında kapadım netflixte izlemedim olayı biliyordum çünkü.

  • false pretension  (05.02.22 22:01:24)
Kurgu diyen arkadaslar kaynak gosterebilir mi? Yani kurguysa hikayenin gercegi nedir? Bana gayet gercek gibi geldi. Tamamen ponzi muhabbeti iste, 1 iste 3 ver, 5 iste 10 ver, 50 iste hicbisey geri verme.

  • icim urperiyor  (06.02.22 00:02:23)