[]

Evden çalışılan günler yemek kartını ödemeyen şirket var mı

Kurumsal şirketlerden bahsediyorum ama.
 
Onu da ödemeyen "kurumsal" sayılıyor muymuş? Benim bildiklerimden yok.

Hatta bizimkine yüzde 200 zam yaptılar, kardeşlerime sushi ısmarladım diyecekler de gelir birazdan ;)
  • dreamnesiac  (05.02.22 20:32:52 ~ 20:35:04) 
Firmalar size yemek ücreti adı altında ayrı bir ücret ödemek zorunda değil kanunen. Yani A firması normalde de yemek ücreti vermiyordur, maaşları yüksektir, bir şey farketmez.

Benim bildiğim vermeyen yerler var.
  • niyeti bozuk http nesnesi  (05.02.22 21:00:00) 
Akbank yeni başladı. 3-4 ay oldu, eskiden vermiyordu.


  • rastinon  (05.02.22 22:57:08) 
Benim işyerim de ilk bir sene ödemedi. Sonradan ödemeye başladı. Ayda 500 desen her personel için 6000 yapar.


  • hrvl  (06.02.22 02:37:26) 
Ödemeyen kurumsal bir şirket varsa çok şaşıracağım. Çünkü bu kurumsal şirketler gayet da danışıklı bir şekilde hareket ederler ve kendi aralarında da rekabet ederler.

Şu anki koşullarda gerçekten kurumsal olup da yemek vermeyen bir şirket düşünemiyorum.
  • denizgonen  (06.02.22 03:07:58) 
Burda yazanlar gibi olsa keşke. Bilinen holdinglerden birindeyim. Yemek ücreti verilmiyor.


  • meraklitursucu  (06.02.22 12:53:48) 
meraklitursucu +1

Yemekhanesi var, evden çalışılan günlerde yemek desteği yok.

Buradan önce de gene herkesçe bilinen, hemen hemen her ülkede operasyonu bulunan karlardan kar beğenen 1 şirketteydim, orada da. Yoktu, Ben ayrıldıktan sonra 20 tl vermeye başlamışlar :)
  • materyalist imam  (06.02.22 18:54:58) 
dava konusu yapacaktım ben


  • bir soru sorcam  (06.02.22 20:16:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.