[]

annemin 3.doz aşısı sistemde görünmüyor.

3-4 ay oldu 3.dozu olalı az önce tesadüfen bakınca fark ettim ne hes'te ne de mhrs'de 3.dozla alakalı bişey görünmüyor ve 2 dozlu görünüyor. annem kovidi yazın atlattıktan sonra eylül ekimde hastaneye gitmişken onu da aradan çıkarayım deyip randevusuz aşı oluyor.

acaba gözümüzden mi kaçıyor başka nereden kontrol edebiliriz? eğer sisteme işlenmediyse ne yapacağız? nasıl ekleteceğiz bunu?


 
Son 2 doz gözükür.


  • Zaman Tamircisi  (04.02.22 23:31:36) 
öğrendiğim iyi oldu ama ilk 2 doz sino 3.doz biontech idi, 2 sino görünüyor. tarihlerde yazıyor zaten ordan da anlardım ama yok işte


  • avatar is back  (04.02.22 23:34:51) 
O zaman yanlış bilgilendirmiş olmayayım ben aşı kartıyla karıştırdım galiba orada son iki doz çıkıyordu.


  • Zaman Tamircisi  (04.02.22 23:38:21) 
Yapılan bütün covid aşılarının sistemde görünmesi gerekiyor. Aşı barkodları kişilerin tcsi üzerinden okutularak sisteme giriliyor. Muhtemelen anlık bir internet sıkıntı sebebiyle bir hata olmuştur. Aslında bu barkodlarda eksik veya hata olduğunda aşı komisyonuna düşer mutlaka ve bu zamana kadar çözülmüş olmalı. Anneniz aşıyı olduğunu doğru hatırladığına emin mi?
Eğer aşı yapıldığına eminse bulunduğunuz ilçenin ilçe sağlık müdürlüğüne veya aşı yapılan hastaneye bir dilekçeyle başvuru yapın. Aşı Barkodları saklanıyor olmalı tekrar anneninizin bilgilerine tanımlanır.

  • Odette  (04.02.22 23:43:25) 
@odette, çok teşekkürler pzt ilk işim dilekçe bırakmak olacak.


  • avatar is back  (04.02.22 23:50:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.