[]

Sd kartımız bozulunca garantiden nasıl faydalanıyoruz ?

Kartım bozuldu içindeki dosyalara ulaşabiliyorum fakat başka bir ortama taşıyamıyor kopyalayamıyorum, bu kartı üreticiye göndersem elimdeki dosyalardan/fotoğraflardan da olacam kaldım böyle ne yapmalı :)
 
Garanti dosyalara bir şey yapmaz ne yazık ki.

Harddisk bozulunca yeni harddisk vermişlerdi.
SD kart bozulunca da tahminen yenisini verip eskiyi çöpe veya geri dönüşüme gönderirler.

Ulaşılabilen dosya nasıl taşınamıyor çok ilginçmiş o. Veri kurtarma işi yapan firmalara bir danışabilirsin önce.
  • nhk ni youkosu  (04.02.22 13:29:46) 
Ürünün garantili olması ve verilerin kurtarılması birbirinden ayrı meseleler. Üreticiden bağımsız olarak sadece kullanıcı kaynaklı konular sonuçta.

Veriler için WinRARı dosyayı yöneticisi gibi kullanmayı deneyin
ya da veri kurtarma yazılımlarını deneyin.
Get data back gibi.
  • Erva  (04.02.22 14:13:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.