Hafız Mustafa (tatlıcı)

İstanbul'daki Hafız Mustafa tatlıcısına gitmiş olan var mı?

Şu paylaşımdaki kase tatlıları merak ediyorum. Tadı nasıl? Genel olarak fiyatları hatırlıyor musunuz?

www.instagram.com

Kase değil ama baklavasını denemiştim, yıldızlar çıkmıyordu. Kötü değil ve fakat ortalama baklavaydı. (Birkaç yıl önce)

Biraz turist mekanı gibi gelmişti.
  • kaptankedi  (03.02.22 15:21:47)
Gayet guzel ben hafiz hayraniyim ya ama pastasinj aliyorum genelde. muhtemelen bu kase pudingler 35tl olmustur minimum. fiyatini bildigimiz seylerin de artik bilmiyoruz ki

  • ala09  (03.02.22 15:45:52)
O videodaki mor olanı denedim, yanılmıyorsam yabanmersinliydi ve inanılmaz hayal kırıklığıydı. Yavan, meyve tadı bile gelmiyor falan, meh.

Aralıkta pahalı bir yerdi, artık daha da pahalı bir yer olmuştur.
  • kobuzchu kiz  (03.02.22 16:31:42)
Pahalı bi yer. Pastaları güzeldi. Muhallebileri tatmadım.

  • zimbirik  (03.02.22 18:09:34)
Uzun zamandır gitmedim ama genel olarak muhallebileri iyidir. Supangle ve frambuazlı muhallebi benim favorilerimdi. Fiyatlar bir tık pahalı olabilir ama porsiyonları büyük oluyor

  • hayalhayal  (03.02.22 18:32:40)
muhallebi porsiyonu çok büyük +1
aç karnınla tok dönersin

  • comp  (03.02.22 18:44:53 ~ 21:52:06)
Muhallebi pahalı ama güzel. Icerde yemezseniz cam kaseyle paket yapıyorlardı en son. Kase kar kalıyor:)

  • meraklitursucu  (03.02.22 18:53:55)
vallla 2012 2015 arası ben türk edebiyat vakfında toplantı olduğunda çarşamba günleri

giderdim. oranın içinde de yerleri var.

tek kişi için fazla. merak etmek için gereksiz :P bence sadece görüntüsü var.

sirkeci eminönü taraflarındaysanız.

çiğdem pastanesi var oranın tatlıları bundan daha iyidir.
  • qobel  (03.02.22 21:48:56)