[]

Chrome'da duyurulara cevap veremiyorum

Chrome tarayıcıda duyurulara cevap yazıp gönder dediğimde butonda gönderiyo... yazıp öylece kalıyor, cevap gitmiyor. Explorer'da aynı sorun olmuyor. Sebebi neydi ki?

edit : şimdi denedim, verilen cevaplara tik de atamıyorum chrome'da. explorerdan tikleyebiliyorum ama.


 
denemek için firefox'tan çıkıp chrome'a girip gönder'e basıyoruuum;

edit: gönderdi. belki pop-up pencere, reklam engeli vb. olabilir ayarlarda.
  • onemoremile  (03.02.22 08:22:56 ~ 08:23:51) 
ben de şimdi adblock'u bu sitede devredışı bıraktım ve deniyoruuuumm...

edit : göndermedi valla :)
  • mustafakesekci  (03.02.22 08:27:03) 
gönder'e basınca öyle kalma gelmesi bende geçende microsoft edge'de olmuştu. bikaç saat sonra düzeldi. bikaç saat sonra düzelir belki.

¯\_(ツ)_/¯
  • onemoremile  (03.02.22 08:36:06) 
@onemoremile yok haftalardır böyle, hep üşeniyordum bu konuyla ilgili duyuru açmaya. bugüne nasipmiş. yani öyle geçici bir soruna benzemiyor pek.


  • mustafakesekci  (03.02.22 08:38:05) 
Cookie'leri temizle ya da Chrome'u silip tekrar yükle.


  • Zaman Tamircisi  (03.02.22 10:17:53) 
Bende de aynı sorun var. Gizli modda deneyince gönderiye ama normal modda göndermiye. Sebebini anlamaya çalışıyorum.


  • birşeylersoracağım  (03.02.22 11:52:02) 
çerezleri ve tarama geçmişini sildim, şimdilik düzeldi gibi duruyor ama du bakalım


  • mustafakesekci  (03.02.22 12:12:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.