İş yerimde birim değişikliği

4 yıldır aynı yerde çalışıyorum. Birimdeki en yetkili şahıs biraz değişik biri ve orada çalışmak beni çok zorluyor. (bunun ayrıntısı çok uzun mesele ama artık katlanamıyorum.Özel işler yaptırılmaya çalışıyor, sürekli disiplin cezalarıyla korku ve baskı uygulanıyor kısaca)

Ayrıca bu birime gelen yeni bir çalışan ortamı çok geriyor. Yani zaten üstteki adam bizi geriyorken yeni arkadaşın değişik davranışları iyice yoruyor beni.

Ben buradan başka bir birime gitmeyi talep edebilirim.

1-Fakat bunun kabul edileceği kesin değil.
2-Gittiğim yerde ne ile karşılacağım belli değil.
3-Gözüme kestirdiğim bir yer var yöneticileri çok çok iyi fakat çalışanlar arasında bazı sorunlar olabilir diye duyum aldım
4-Şu an olduğum yer iş konusunda aşırı rahat.

Risk almaya değer mi?
Birim değişikliği istemeli miyim?

Değiştir.

  • dissendium  (02.02.22 23:43:34)
talep etmezsen bilemezsin. biraz daha fazla bilgiyle riski daha da azaltmis olursun, bana gore degisiklik iyidir.

1-Fakat bunun kabul edileceği kesin değil. > diger taraf seni kabul edecek mi diye bir bak, eger edecekse kendi mudurune durumu anlat. memnun olmayan kisiyi calistirmak istemez herhalde.

2-Gittiğim yerde ne ile karşılacağım belli değil. > orda calisan tanidigin veya orda birini taniyan tanidigin varsa gitmeden kesinlikle konus. mutsuz olacagin yere gitmek hos olmaz :/

3-Gözüme kestirdiğim bir yer var yöneticileri çok çok iyi fakat çalışanlar arasında bazı sorunlar olabilir diye duyum aldım > usttekiyle ayni

4-Şu an olduğum yer iş konusunda aşırı rahat. > rahatlik tek basina cozum olmuyor malesef :/
  • fakyoras  (03.02.22 00:14:14 ~ 00:14:39)
Yöneticileri iyiyse çalışanlar arasında dedikodusu yapılabilecek kadar büyük uzun süre devam eden sorun nasıl oluyor? Bunu bir sorgulamak gerekiyor olabilir.

  • montreal  (03.02.22 09:20:15)