Orjinal Windows 7 kopyalarsam birşey olur mu? + 2 soru daha.

arkadaşlar, bir arkadaşım bana orjinal windows 7 getirecekte ben onu nero ile ya da başka bir programla kopyalayabilir miyim kendime? kopyalarsam orjinal cd'ye veya pc'ye birşey olur mu? ayrıca oyun bilgisayarı olması için topladığım bilgisayarım windows 7 ile iyi çalışırmı ya da benim pc kaldırırmı windows 7'yi?

pc özellikleri: Intel Core2 Quad Q9650 @ 3.00 GHz, 3.00ghz, 4 gb ram

kopya çalışmayabilir, uç sektörlere kopya koruma verileri yazabiliyorlar ve kopya yazılımları bunları alamıyor bazen, ya da alsa bile yazamıyor. baskı disk olmasından dolayı bu. eğer çalışırsa seri kod isteyecektir, aktivasyon olayında sorun yaşayabilirsiniz.
oyun bilgisayarı için işlemci ram iyi ama anakart ve ekran kartı nasıl diye sormam gerek.

  • talemon  (09.06.10 18:53:12)
alcohol 120% ile muhtemelen sorunsuz bir sekilde birebir kopyalama yaparsin, ama cashkorkmaz'in dedigi gibi, mesele activation key.

  • samfisher  (09.06.10 19:29:11)
sahip oldugun bir programın (ya da müzik parçası vs) aynı ya da dusuk bir ortamda bir kopyasını kendine cıkarma hakkın yasal olarak var(dvd yi dvd ye kopyalayıp saklayabilirsin; muzik cd sini mp3 yapabilirsin(ama kasetten yapamazsın)...)..ama 2 farklı bilgisayarda kullanamazsınız..kullanırsanız patlayabilir:)
yok yok bir sey olmaz(burada korsana yonlendirme yoktur, patlamanın olmayacagı ifade edilmektedir:))...
kopyalamada zorlanmazsın bence...ama kullanırken 2.bilgisayara orjinal key girmemek daha akılcı olur...
oyun için sistemin guzel gibi tabi ekran kartı en onemli ve girmemişsin..
win 7 ile iyi çalışır ve son dx leri kullanman imkanlı hale gelir...
  • ne adrenerjik ne kolinerjik  (10.06.10 01:04:49)