Uygun Fiyatlı Iphone

Bugün instagramda gezinirken bir telefon satıcısı dikkatimi çekti.İnanılmaz uygun fiyata satış yapıyor,telefonların uygun olma nedenini ise yurt dışından geldiğini sadece 1 numara (sim) ile kullanılabildiğini başka numara ile kullanılamadığını bu yüzden uygun olduğunu belirtmiş.Böyle birşey mümkünmüdür arkadaşlar ? eğer mümkünse başka numara ile çalışmaması pek umrum değil almayı düşündüm ama dolandırılma korkusundan burdan sizlere danışmak istedim :)

hocam sana zahmet o yazılan tl'leri dolara çevir :D 25binlik alete 6bin yazmışlar. bari 15bin yazsalarmış. ülkeye girişi 1100$ olan cihaz o. iphone 13 pro max 256.

üstteki arkadaşın söylediği %0,1 inandırıcılığı olsa bile alırdım. o kadar bile değil yani
  • avatar is back  (31.01.22 18:26:10 ~ 18:30:11)
imkansız. Ya sahte telefon ya hiç telefon. Uzak durun.

  • ludwig boltzmann  (31.01.22 18:26:57 ~ 18:27:16)
Bunları tanıyorum ben Instagram'da karşıma çıkmıştı aynı fiyat listesi aynı storyler ile 50 tane hesapları var birini kapatıp ötekine geçiyorlar

  • ceann deas  (31.01.22 18:37:25)
Kanmayın şöyle şeylere.

  • invictae  (31.01.22 18:40:48)
teşekkürler arkadaşlar,tek numara olayından dolayı belki böyle ucuz satıyolardır diye düşünmüştüm ama öyle bir olay yoksa bulaşılmaz dediğiniz gibi.

  • estalus  (31.01.22 19:53:45)
Yurtdisi satis fiyatlarina bakarsaniz imkansiz oldugunu gorursunuz zaten bu fiyatlara vermelerinin..

  • kuehles blondes  (31.01.22 20:04:06)