[]

Taksi Sorunsalları

Son zamanlarda Taksim'den (mesela Meydan'dan, belki oradaki duraklardan) taksiye binebilmek için ne kadar süre biçersiniz tahmini? Özellikle yakın zamanda gidenlerin yorumu daha iyi olur. (1 saat, 2 saat, başına dert mi arıyosun gibi? :)

Epeydir o tarafa gitmedim, bulunduğum semtte bile bu olaylar ızdırap.

Zaman: Haftasonu akşamüstü.

Teşekkürler

 
Nereye gideceğine de bağlı; ben cumartesi gece 2de 20 dk uğraştım bulmak için, 10-15 taksi kısa mesafe diye almadı.

Akşamüstü nispeten daha rahat bulursun, en kötü otellerin taksilerine binersin. En kötü ihtimalle 20 dk diye düşünürdüm ben olsam.
  • Bruce  (31.01.22 00:19:40) 
Hocam son zamanlarda bitakside bile taksi sıkıntısı yaşadım ama getir uygulaması üzerinden çağırdığımda taksi bulabildim. Sanırım pek bilinmiyor ya da kullanılmıyor diye, bilemiyorum. Aklınızda olsun.


  • ruhen hastayim ben  (31.01.22 00:21:31) 
istanbulda taksi bulabilen varsa ip ucu versin, abvermiyor bu ukomenin, bir yerden bir yere gitmek iyice işkence oldu. taksi bulun oyle çıkın en az 1 saat arıyorsunuz çünkü, yoldanda çevrilmiyor artık


  • eja  (31.01.22 13:32:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.