[]

Arnavutluk-Tiran a seyahat eden var mı ?

Selam romalılar,

Bu hafta Tiran'a gideceğim ama hiç bir bilgim yok .
Havalimanı ile merkez arası ulaşım nasıl ?
TL ile gidip orda yerel birime geçmek mantıklı mı ?
Ne yenir,içilir,alınır ?

Yardımcı olur musunuz.

 
Yurtdisina giderken dolar-euro ile gidin neresi olursa olsun. Tl bozduramazsiniz.


  • stavro  (30.01.22 23:12:45) 
yanında euro olsun.
herkes türkçe biliyor.

  • mtgs  (31.01.22 10:21:11) 
Havaalanından Tiran merkeze otobüs var. Çıkıştan sola dönüp durakların bulunduğu çardaklara doğru yürüyün. Havaalanı gayet küçük zaten. Pandemi yüzünden ekstra bir uygulama var mı bilmiyorum ama. Gece iniyorsanız döviz büfesini kapalı bulabilirsiniz (başıma geldi), dışarıdan çekim yapabilen bir ATM kartı bulunsun. Biraz insafsız ücret kesiyorlar ama döviz büfesinin keyfini beklemekten iyidir. Zaten otobüse kadarlık bir para çekip kalanını ertesi güne bozacağınız için. Oteller muhtemelen Dolar-Yuro kabul eder.


  • d max  (31.01.22 16:48:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.