[]

robot süpürge önerisi

24 saat içinde netten alıp haftaiçinde elimde olması gerekiyor. biraz bakmak istedim altından kalkamadım. çok ama çok fazla marka ve modelleri var. şayomi anker falan baktım. fiyatlar da acayip dengesiz, daha güçlü olup daha ucuz olması gibi.

direkt bir kaç model verip bunlara bak derseniz memnun olurum.

bütçe: 3-4bin. 4,5'a kadar da çıkarım (gelmiş geçmiş en iyisi 5bin, al onu der iseniz ona da çıkarım mecbur ama aşırı tatmin etmeyecekse 4 civarı düşünüyorum)

 
sahip olmayıp da konuyu sürekli okuyan birisi olarak cevap vereyim.
3-5 bin liralık süpürgeler artık o fiyata değiller.

Ucuzu: Mi Vacuum Mop Pro
Herkesin fiyat/performans olarak en beğendiği: Roborock s5 Max
Biraz daha para harcayalım, daha da güzel olsun: Roborock s7 Max
  • michael_knight  (30.01.22 15:10:03) 
360 s7 de olabilir.

360 s10 3-4 ay once dediginiz araliktaydi ama artik o aralikta dusundugunuz modeller kalmadi. 7-8 oldu hepsi.
  • brkylmz  (30.01.22 15:39:19) 
mi vac mop pro fazlasıyla iş görüyor


  • roket adam  (30.01.22 16:12:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.