[]

Mideyi dinlendirmek?

Sabah sacma sapan seyler yedim, midemi iyi hissetmiyorum. Bu aksam acikmama ragmen bir sey yemesem, mideyi dinlendirsem mantikli bir hareket olur mu?
 
Bi faydası ya da zararı olmaz aç kaldığınla kalmış olursun.


  • Zaman Tamircisi  (29.01.22 20:10:09) 
hafif şeyler mi yiyeyim o zaman? ne yiyeyim mesela?


  • ahm1  (29.01.22 20:13:58) 
Yani olabilir, ben olsam hazmı zor yağlı yemeklerden yemezdim sadece.


  • Zaman Tamircisi  (29.01.22 20:17:29) 
bana kalırsa hiçbir yemeğin en iyi toparlanma yöntemi


  • damba  (29.01.22 20:42:24) 
Yememek daha iyi bence bu durumda, bu water fasting isleri cok faydalı, bol bol su için geçin akşamı.


  • turk kizi  (29.01.22 21:23:38) 
yoğurt ye sadece


  • jamswety  (29.01.22 23:52:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.