[]

akciğer tomografisi için özel hastane vs devlet hastanesi

karantinam yarın bittiğinde kontrol amaçlı tomografi çektirmek istiyorum. özel hastane sakin, orta seviye bir hastane. devlet hastanesi ise çok bekletmeden çekecek kalabalıkta ve nispeten yeni ve büyük bir hastane.

özeli düşünme sebebim doktorun ilgilenip tomografiyi incelemesi her şeyi aktarması. özele gitmek gereksiz mi olur acaba?

ayrıca tomografi çekildikten hemen sonra bakılabiliyor mu? bir işlem süresi falan var mı? ayrıca ne kadardır fiyatı? 100'lü mü 500'lü yoksa bir kaç bin lira mı? ne önerirsiniz teşekkürler.

ha bir de haftasonu devlette tomografi çekiliyor mu?

 
Nispeten yeni ise cihazları da yenidir der ve devlette cektirdin sanırım. Ancak ben hastanede yatmıştım bu lanet için, tabii yatarken cekilmişti ve ciğere inmişti enfeksiyon. Cıkarken negatife döndükten bir ay sonra çektir tomografini demişlerdi sanki.


  • primetime  (29.01.22 04:40:24) 
devlette bu şekilde tomografi çekmezler. zaten gerek de yok anlattığınız kadarıyla. özele de gitmeyin, orda bile çekmek istemezler. boşuna radyasyon dozu alacaksınız çünkü.


  • alicandan  (29.01.22 09:32:12 ~ 09:32:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.