[]

aynı kişiye iki internet aboneliği

selamlar arkadaşlar,
ailemin evindeki vodafone evde internet benim üzerime. kendi evime de aynısından bağlatmak istiyorum, ama aynı kişiye iki ayrı yerde abonelik veriyorlar mı acaba? 
Veriyorlar, kesin bilgi.
Hem evine hem yazlığına, hem evine hem ofisine internet bağlatan dolu insan var.

  • kobuzchu kiz  (28.01.22 11:40:06) 
İkiden fazla bile oluyor, kesin bilgi.


  • John Bloor  (28.01.22 11:40:24) 
farklı adreste zaten sorun yok. 2-3 tane evin ofisin vs olabilir. aynı adreste bile biraz uğraşırsın ama veriyorlar.


  • orpheus  (28.01.22 13:36:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.