cep telefonu tavsiyesi

şimdi benim telefonda istediğim özellikler wi-fi sinin olması ,artırılabilir hafızanın olması, sağlam olması. kamera performansı ve 3g özelliği benim için önemli değil. yani internete gireyim müzik dinleyebileyim ve telefon elimde kalmasın istediğim şeyler bu.ne tavsiye edersiniz bana

kamera ve 3g önemli değilse git bi ipod touch al. 64gb si 500 lira civarında. birde ikinci el bir telefon al. çok ucuza bu işi kapatmış olursun. bende mesela bide w810i var. kamerası vs. fazla fazla yetiyor zaten.piyasadaki telefonlarda en fazla 16gb kart destekliyor onlar da hayvani pahalı. o telefonlarda pahalı zaten.

  • cagdassalur  (09.06.10 15:52:46)
nokia 5800 +1

  • seyduna6687  (09.06.10 16:05:41)
samsung star ya da monte de olur.

  • erich  (09.06.10 16:08:25)
samsung monte +1
5800 çok kaba

  • gaza gelen  (09.06.10 16:11:53)
5800 kullanıyorum, mutluyum.

  • sotw  (09.06.10 16:35:41)
aynı özellikleri istiyordum. 5800 aldım. memnunum. tavsiye ederim.

  • gene mi gene  (09.06.10 16:54:45)
nokia e66 tavsiye ederim. aradığınız özellikler var, üstelik ince ve şık bir telefon. elde de kalmaz kesinlikle. (500-600 lira arası değişiyor fiyatlar)

  • drthea  (09.06.10 17:12:31 ~ 17:16:25)
internete girmekse dokunmatik ekran ve klavye önemli olacaktır, 5800 dokunmatiği ile internete girmek rahatsız edici, ve tamamen mobil sitelerini kullandığım halde. 5800 w fi ile 6 saat falan şarj gider, şarjı biterse telefonsuz kalırsınız. bu yüzden ipod touch+elinizde ki telefon.
5800 -1

  • hoot  (09.06.10 17:30:36)
5800ın son cıkanlarında fazlasıyla yazılım ve ekran donması sorunu yaşanıyor o yuzden bence 5800ı rafa kaldır sorunla giderilene kadar. ayrıca telefon biraz kalın işte : (

çözüm olarak ise şu sıralar nokia 6710 özelliklerine göre çok iyi fiyatta.545 tl yanında 4gb hazıfa kartı falab filan çıkıyor.

samsungun star seri çok iyidir ekranı falan geniş internette işine çok yarar ancak normal kulaklık desteği olmadığı için müzik biraz geri planda kalabilir senın için.

samsungun M5650 lindy modeli var hemen hemen her seyi var telefonun. tek tusla müziklerine ulaşabiliyorsun üzerindeki tuslardan, normal kulaklık desteği de var wifi var ekranı da 2.8'' gayet iyi aslında ve piyasada 449-499 tl civarında. mavi ve siyah renkleri var gayet basarılı bir telefon. ekran hassasiyeri nokialardan çok daha iyi.

samsung monte de olur aslında bir kaç kişi söylemiş zaten. samsung için çok öenmli bir telefon çünkü bu model. dokunmatik ekranı aşmış durumda muadillerine göre ancak bu kadar iyi bir dokunmatiğe sahipken bence aradan biraz zaman geçip almak lazım. çünkü insanlar biraz kullansın test etsin dokunmatik ekran ne kadar aynı performansta çalışcak bakalım. biraz geçiş telefonu gibi monte. ya değilse şimdilik fiyat performans olarak tercih edilmesi gereken nadir telefonlardan birisi.

nokia 5530 da olabilir. o da express müzik. en azından 5800 gibi kaba değil ve yazılım problemleri yaşanmıyor telefonda
  • nen var kuzum  (10.06.10 09:05:51)