[]

istanbul'da yol durumları nasıl?

Kış lastiğim yok, Kadıköy'den Alemdağ/Reşadiye taraflarına gitmem gerekiyor. Yol durumlarıyla ilgili güncel bilgisi olan var mıdır?
 
Kar zaten yumuşak yağdı, don olmadı hiç. Ana arterler açık ve rahat, ara sokaklarda bile buzlanma yok gibi.

Şile yolundan Taşdelen/Alemdağ'a kadar çok rahat gelirsiniz, içerilere girdikçe yine ana caddede sıkıntı olmaz.

Ama Reşadiye ne haldedir bilemedim, siz hele bi Alemdağ'a kadar gelin de, ilerisi Allah kerim. Olmadı aracı bırakır kalan yolu başka türlü ilerlersiniz.
  • John Bloor  (26.01.22 10:20:11) 
Çekmeköy'den bildiriyorum: Anayollar açık, az kullanılan ara sokaklarda yer yer buz var.


  • 10032007  (26.01.22 10:29:48) 
anadolu yakası genel olarak daha iyi.

sabah çok erken veya akşam geç saatler harici rahatlıkla gidilir.
  • nuisance  (26.01.22 11:26:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.