[]

Tr den alinmis youtube prime uyeligini yurt disinda kullanmak

Tr den youtube premium uyeligi alininca, amerikadan kullanabilir miyiz ? Yoksa ip izin vermez mi ?
 
kullanirsin. sorun olmuyor.


  • helenart  (26.01.22 09:33:46) 
spotify: uyeligim varken yurtdisina tasindim. hic umursamadi bile ip mip. ne zamanki aile reisimiz odemeyi kacirdi, yeniden almak icin bolge degistirmemi istedi. o ara turkiyeye gidiyordum zaten yine aldim yine kullaniyorum.

Youtube/Google (ayri ayri) bunun icin odeme yontemi akbank kart da olsa ip'den nerede oldugumu bildi sanirim ve yurtdisi ucreti aldi. Youtube tespit edebiliriz bilmem ne diyor bu arada ama bence en fazla uyeligi degistirirsiniz olur biter.

Amazon Prime. bu uyeligi zaten burada kullanmak icin degil TR'de kardesime bir seyler almak icin aldim, (burada amazon'dan siparis verilmiyor bile)
Turk karti girerek TR fiyatiyla abonelik baslattim. Prime izlemiyorum ama izleniyor bildigim kadariyla sorunsuz.
  • supergirl  (26.01.22 22:30:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.