[]

yabancılarda bizdeki gibi siyasi oturum programları

en popülerleri hangileri? 3-5 kişinin belirli konuları tartıştığı gündemi yorumladığı programları arıyorum. ingilizce
 
Ülkelerden çeşitli siyasilerin davet edildiği ve sunucunun karşısındakine kararlı şekilde sıkıştırmaya dayalı sorular sorduğu hard talk programı olabilir.
Ayrıntılar ekşide.

  • Erva  (25.01.22 23:31:13) 
  • spivak  (26.01.22 02:24:42) 
linkli ya da program ismiyle örnekler atabilir misiniz? dediklerinize baktığımda benim bahsettiğim "3-5 kişinin belirli konuları tartıştığı" formatına uymuyor pek. 1v1 mülakatlar şeklinde genellikle.


  • avatar is back  (26.01.22 14:16:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.