[]

İspark borç ödeme bilgileri

Merhaba,

Sitesinden sorguladğımda 7 lira ispark borcum olduğunu görüyorum. Ödemek için ilerlediğimde kimlik numarasından adrese, mail adresinden telefon numarasına kadar her şeyimi soruyor. Yani alt tarafı 7 lira ödeyeceğim, bana taahhütname imzalatmaya çalışıyor resmen. Yanlış yerde miyim? Normal mi bu kadar fazla bilgi istemesi? Bir de bu borç başka hangi kanaldan ödenir ve borca faiz işliyor mu? Şimdiden teşekkürler.


 
herhangi bir ispark'ta (veya sokaktaki ispark'cilara) bu borcu odeyebilirsiniz plaka ile bildiğim kadarıyla.
bana gittiğim bir ispark'ta gecmisten 10 tl borcunuz var, alalim mi demisti.

o neymiş öyle
  • la traviata  (25.01.22 14:08:03 ~ 14:09:12) 
Faiz işlemiyor, istediğiniz zaman herhangi bir İSPARK noktasından ödeyebilirsiniz.


  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (25.01.22 14:16:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.