[]

Zorlu'da yemek

Merhaba,

Zorlu AVM'de yemek yenecek eli yüzü düzgün neresi var? Fastfood katında değil de oturacak yer olarak?

Teşekkürler!

 
(bkz: eataly)


  • la traviata  (25.01.22 12:51:22) 
Midpoint, Welldone


  • nhk ni youkosu  (25.01.22 12:53:42) 
1- eataly 2- zanzibar 3- zula. amaç sohbet muhabbetten çok yemekse zula yiyin geçin.


  • kojonotsuki  (25.01.22 13:29:46) 
soruyu "zorlu'da yemek yenecek ama çok para ödenmeyecek mekan" olarak anlıyorum. welldone olabilir. yoksa meydan katında trilyon tane güzel ama pahalı mekan var.


  • co2s2  (25.01.22 17:04:47) 
Arkadaşların dediği gibi Welldone fiyat + performans olarak iyidir, servisi de güzeldir. Onun dışında fiyat skalası olarak yukarı çıkacaksak Parle, Günaydın steakhouse, Cantinery, Morini olabilir.
Eataly seçenek ama bana çok gürültülü geliyor orası açıkçası.
Zula' yı da es geçmeyelim.
  • kumandanim  (25.01.22 18:16:46 ~ 18:17:43) 
Eataly
Tek geçerim. Ayrıca marketinden alışveriş yapmak da cabası. Güzel ürünler satıyorlar.

  • erty_ksk  (25.01.22 20:25:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.