[]

Ayak altı soyma hastalığı - fotoğraflı

Arkadaşlar her 2 ayağımıda bu şekilde soymaya bayılıyorum.
Yani TV karşısında otururken bir sağ ayak bir sol ayak saatlerce kanatırcasına soyuyorum.
Psikolog aciz kaldı bu konuda.
Acaba bu deri soyma hastalığı mıdır kesinlikle?
Ve nasıl bunu tedavi ederiz.
Eylül ayında, başladı bu olay.

 
  • robokot  (25.01.22 02:13:16) 
Benim ufak yigende de vardı buna benzer bir durum. Annesi ayagından çorabı hiç çıkartmazdı. Evdeyken bile giyerdi. Sonra sonra unuttu çocuk.
Önce elinizin ayagınıza ulaşmasını engelleyen. Çorap gibi.

Bence bunu yapmanızı engelleyecek ve sonrasında da bunu unutacagınız şeylerle oyalanın. Örnegin elinize stres alıcı ufak şeyler alın. Sallanan çevrilen şeyler var.
Bu yolla atlatacagınızı umuyorum.
  • limonlu eksi  (25.01.22 07:42:51) 
hacı hemen bi ps4 hatta ps3 bile olur satın alıyorsun ikinci elden hem de, masrafa gerek yok. bütüüün gece elde joystick kâh fifa atıyorsun, kâh tomb raider'da lara ile dağlara tepelere vuruyorsun. Ama o joystick hiç elden düşmeyecek!


  • duster  (25.01.22 11:39:42) 
Hocam bunun benzeri bende çocukluğumdan beri var. Evdeki kapı boyalarını gizli gizli soyardım, annem kızsa bile yapmaktan kendimi alıkoyamazdım. Yıllar içinde farklı şekillerde kendini gösterdi hep. İki sene önce bir nedenden topuğum soyulmuştu, aynı sizin gibi aylarca yara yapma pahasına derimi soydum. Bir yıl boyunca iyileşmedi ayağım, çünkü iyileşmesine hiç fırsat vermedim. Sizin de muhtemelen sadece ayağa özgü olmayan bir şeyleri soyma isteğiniz var diye tahmin ediyorum.


  • ruhen hastayim ben  (25.01.22 11:54:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.