[]

Uniswap gas fee olayı

Uniswapten bol bol sıfırlı bir coin almak istiyorum. Gözüme kestirdim. 50 dolarlık bir alım yapıcam.

70 dolar civarında bir gas fee'den bahsediyorlar, bu her coin için öyle mi?

Ben henüz metamaske etherum atmadım, coini almayı denemedim. Çıkan gas fee ücretini bilmiyorum ama bu işin bir standartı var mı? Coine gore degısır mı gas fee?

Ona göre etherum agına da ekleme yapıcam, gas fee'den dolayı kararsızım.

İkinci sorum hotbit borsasında KYC istenmiyor diye duydum. Cekme limiti yüksek olsa da istenmiyor mu? Başka şartlar var mı?


Edit: Baya düşük market capli ayrıca.

 
Hacmi düşük coinler için böyle.


  • Zaman Tamircisi  (24.01.22 11:35:09) 
o anki eth (ya da hangi ağ ise) ağının yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Tabii almak istediğiniz coinde ne kadar likidite var, siz ne kadar slippage belirliyorsunuz, bunlara göre de değişir, karmaşık yani biraz. Standart değil yani.


  • orient blue  (24.01.22 11:38:31 ~ 11:39:06) 
bir borsada varsa borsadan al, yoksa 50 dolara alamazsın.(fee çok daha fazla tutar)

Uniswap önce etherini satabilmek için bir transaction isteyecek (approve), sonra değişim için. Ether ağı aşırı pahalı,
etherscan.io
şuradan uniswap swap fee'yi anlık olarak (yaklaşık olarak) görebilirsin.

Ayrıca milletin bol sıfır sevdasını anlamıyorum. Düşük market cap'li desen anlarım da bol sıfır kendi başına hiçbir şey ifade etmiyor.
  • nhk ni youkosu  (24.01.22 11:43:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.