[]

bu kitap seti alınır mı? tolkien mirası seti 5 kitap

www.hepsiburada.com

yüzüklerin efendisi ya da hobbit serisini hiç okumadım. yavaştan orta dünyaya girip okumak istiyordum bu karşıma çıktı.

serinin okuma sırasına baktığımda buradaki kitaplar hiç yok bile listede. bu kitaplar farklı bişey mi? almaya değer mi?

hobbit falan tamam da, Ham’li Çiftçi Giles, * Büyük Wootton Demircisi bunlar gereksiz kitaplar mı? yani direkt bildiğimiz orta dünya ve tarihiyle alakasız kitaplar bunlar değil mi?

 
Şu yazı işinizi görür sanıyorum:

ortadunya.com
  • cosmicstring  (23.01.22 11:34:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.