Columbianın içi parlak montları sıcak tutuyor mu

Omni heat diyorlar galiba. Yani normal bildiğimiz kaz tüyü kuş tüyü montlara kıyasla? İnce gibi görünüyor ama bilemedim?

Ben kullandım. Sadece baharlık bir mont olarak kullanılabilir. Kışın hiçbir faydası olmuyor montun.

  • goodman  (22.01.22 10:36:46)
ben 5 sene önce almıştım, o yırtıldı bu sene yine aldım. önceki tüylüydü bu sanırım başka model tüy yok içinde. ikisi de içinde böyle parlak ama adları farklı. her neyse sıcak tutuyor.

  • passion rules the game  (22.01.22 11:18:59)
istanbul kışı için ideal. Ama daha soğuk yerlerde yetmiyor bana.

  • nuevo  (22.01.22 12:08:22)
hayır

  • jamswety  (22.01.22 13:35:28)
E sıcak tutmuyorsa neden herkes alıyor bu havada giyiyor yaw? İstanbul kışını bunla geçiremz miyiz yani?

Şu mesela

www.columbia.com.tr
  • regina phalange  (22.01.22 14:35:16)
Ben kaz tüyü mont aldım moskovada giymek için. Bir boka yaramadığı gibi sürekli tüy döküyor

  • deepfear  (22.01.22 15:34:01)
Bende pumanın böyle yansıtmalı bir montu vardı 10 yıl önce almıştım adını hatırlayamadım şimdi ama sırtımda sıcaklık hissi oluşuyordu kendi ısınızı size yansıtıyor aslında. Koşarken giyiyordum -10’a kadar gideri vardı ankarada o sırada ama gündelik hayatta kurtarmıyordu. Kat kat giyinmek performansını düşürüyordu sanırım.

  • kullanıcıadımbuolsun  (22.01.22 22:23:46)
kız arkadaşımda var linktekine benzer bir şey, çok memnun.

  • Refiks  (22.01.22 22:47:26)
Aynısından var. Sıcaklık sorunu yaşatmadı. Kesinlikle su rüzgar geçirmiyor.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (22.01.22 23:38:13)
@imtihar ve @refiks Siz kaça almıştınız? bu kadar para verilir mi ya :)

  • regina phalange  (23.01.22 12:52:18)
columbia sitesi yanıltıcı olabilir fiyatlarda. indirim de yapıyorlar bazen ama amazon vs. takip et.

ben kasım'da şunu 800 tl'ye aldım amazon'dan mesela, gerçi o zaman black friday falan filandı. www.columbia.com.tr
  • passion rules the game  (23.01.22 13:11:32)