[]

aeropress için kağıt filtre nereden bulurum?

aeropress (orjinal olan) için kağıt filtre arıyorum. 350 lik paketlerde oluyor genelde. uygun fiyatla nereden bulabilirim? alan, kullanan var mıdır? eskiden aliexpressden alıyordum ama artık orası bitti 3 dolarlık şey için 4 dolar shipping alıyor.
 
Ben trendyoldan sipariş vermiştim orjinal gelmişti. Oradan almayacak olsam kahhve.com veya demleniyor.com dan alırdım


  • kablelvuku  (21.01.22 21:46:26) 
@kablelvuku

trendyol'da bulamadım. satışta yok

kahhve'de tükendi diyor

demleniyor.com'da yok.

duyuruyu açma amacım bu zaten :)
  • mr.goodcat  (21.01.22 21:53:27) 
ben aleti yenilerde aldım bitmesi 1 yıl sürer fakat şimdi Espressolab'da gördüm mesela: shop.espressolab.com

içinden çıkan kutuluydu bu poşette gibi ama orijinaldir sanırım.

edit: tabii 3-5 dolar olmuyor bu ama bana normal geliyor artık bu fiyatlar. 40'lı filtre kahve kağıdına 12 lira veriyordum benzer fiyata geliyor tabii o kocaman kağıt bu minicik. Bilemedim.
  • nhk ni youkosu  (21.01.22 22:31:41 ~ 22:39:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.