İstanbul-Arnavutköy'ü bilen var mı? (Öğretmen ataması için makul semtler)

İSTANBUL ARNAVUTKÖY Anafartalar Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Arnavutköy Anadolu Lisesi
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Arnavutköy Cumhuriyet Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Aziz Sancar Ç.P.L
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Borsa İstanbul Anadolu İ.H.L
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Boyalık Örfi Çetinkaya Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Fatih Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Hadımköy M.T.A.L
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Hasan Tahsin İmam Hatip Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Köroğlu Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Mehmet Akif Ersoy Ç.P.L.
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Milli Eğitim Vakfı Firdevs-Lütfü Orgun İlkokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Orta Okulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Osman Gazi Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kız Anadolu İ.H.L
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Sazlıbosna Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Şehit Demet Sezen Çok Programlı Anadolu Lisesi
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Şehit Er Tuncay Türken Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Şeyh Şamil Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Tayakadın Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Yeniköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu
İSTANBUL ARNAVUTKÖY Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu

Bu okulları ve bulunduğu semtleri bilen var mı? Bir kadının büyük bir kira vermeden ve güvenlik sıkıntısı çekmeden bu ilçenin hangi kısmında yaşayabilir?

İstanbul’da tek kadın öğretmenim. Arnavutköy’den başka bir yer açılmadı mı hocam? Güzel bir semt değil çünkü.

  • ruhen hastayim ben  (21.01.22 19:28:33)
Tayakadın, Boyalık, Hadımköydeki okullar diğerlerine daha iyi olabilir, hadımköy örfi çetinkaya eskiden bölgenin iyi liselerindendi şu anki durumu bilmiyorum ama özellikle merkez okullarını yazma derim, ben işim düştüğünde bile gitmek istemediğim bir yer.

  • atom karincanin torunu  (21.01.22 21:20:16)
Bana mesaj atarsanız yarın gün içerisinde size makul bir cevap yazayım.
Tayakadın boyalık vs sakın güzel yerlerdir ama tek kadın için fazla köy ortamı kalır.

  • tum haklari saklidir  (21.01.22 23:45:26)