[]

Sosyal aktivite önerisi

23 yaşındaki erkek kardeşimle yapabileceğim aktivite önerileriniz var mıdır? Buz pateni, gokart, atış poligonu, müze gezisi falan geldi aklıma. Kültür sanat faaliyeti de olur, deli gibi yoracak hareketli bir etkinlik de olur.
Not: ablayım. Futbol falan olmaz :) 
Hareketli etkinlikse masa tenisi olabilir. Bowling yazmamışsınız. O da olur.


  • dissendium  (20.01.22 21:57:01) 
şehrin tarihi noktalarını gezmek.


  • nasil olacak bazi seyler  (20.01.22 22:35:11) 
Biralamak? :)


  • dreamnesiac  (21.01.22 01:53:39) 
şehir hangisi

bisiklet kiralama?
  • çınarım  (21.01.22 09:33:41) 
Şehirde varsa lasertag oynamak. Hem üşümezsiniz hem hareketli ve eğlenceli. Takım olsa daha iyi tabii.


  • inanna  (21.01.22 21:48:59) 
Kaçış odası


  • asteriks  (21.01.22 22:00:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.