[]

Hangi memleketten ne söylenir, nereden söylenir?

Bu konularda tecrübesizim, bir ara Kayseri'den sütyüzü söylemiştim muhteşemdi.

Benzer şekilde "Kars Kaşarı söyle ama şu siteden ya da instagram hesabından söyle" vb gibi önerebileceğiniz yöresel tatlar/satıcılar var mı?


 
Tazedirekt, beslenix, cifcideneve ilk aklıma gelen siteler. Koçulu'dan boğatepe peyniri alabilirsiniz mesela. Ben en son trendyol'dan Isparta üretimi gül reçeli aldım. (firmalar:toposmanoglu ve toprak)


  • zihua  (20.01.22 19:36:40) 
rizedensofraniza.com
annem buradan tereyağ, un ve pestil alıyor.
memnun.
  • late viper  (20.01.22 19:44:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.