kadıköy'de kahve içmelik mekan önerisi

Thales, oblomov gibi yerlerde takılıyoruz. önerebileceğiniz başka yerler var mı?

Tavsiye değil de ben talepte bulunayım. Kadife Sokak'tan Moda sahiline doğru giderken, Moda caddesinin arasında kalan sokaklarda (sanırım butik) kahveciler var. Onları deneyebilirsiniz, beğenirseniz haberdar edin. Merak ediyorum ben de.

Ben genelde Moda'daki Nero'yu tercih ediyorum güzel havalarda. Manzarası da güzel kahvesi de.
  • nawar  (20.01.22 14:55:18)
Boden

  • hooiken  (20.01.22 14:57:48)
FatCat

  • lcha  (20.01.22 15:26:23)
modadaki starbucks'ı geçince pizza locale'a gelmeden sağa dönerseniz o sokakta 3. dalga kahveci var. adını hatırlayamadım, tam karşısında tekel var. hem ortamı hem de kahveleri güzel. ama içerideki masa sayısı az, kışın aynı keyfi vermeyebilir.

page var yine modada, bu arkadaşların wiener melangeları gerçekten iyiydi. onun ilerisinde kronotrop var, kahve/ortam olarak üzmez.
  • kojonotsuki  (20.01.22 16:10:44)
Cuba kafe var yine modada ama icerisi cok dar.

  • Northern Mariner  (20.01.22 17:24:17)
Yoğurtçu tarafında Frogy var. Sahlepi nefis.

  • lüzumsuz adam  (20.01.22 18:07:37)
İmge kitapevinin karşısında Lebita cafe bistro başarılı.

  • put it in your appropriate place  (20.01.22 19:54:59)
thales ve oblomov kahve içmelik mekanlar değil aslında. migrostan eski havuza çıkarken birkaç tane sağlı sollu kafeler var oralarda içilebilir. manifesto, kronotrop vs. bi arka sokakta story var o olabilir.

söylendiği gibi moda caddesi üstünde ve arkasındaki ara sokaklarda kafeler var. cherrybean, yine kronotrop, yumma vs.
  • tepedeki psychedelic adam  (20.01.22 20:25:20)