[]

Doviz ekstresi alabilecegim kredi karti

Merhaba, su an sadece en para uzerinde kredi kartim var ama hatirladigim kadariyla doviz ekstresi alamiyorum. Bu yuzden aidatsiz yeni bi kredi karti almak istiyorum. Tek amacim doviz harcamalarimi gerceklestirmek. Onerilerinizi bekliyorum.
 
İş Bankası Maximum'dan alıyorum. Hem dolar hem euro.
Vakıfbank ile görüşmüştüm zamanında. Sadece dolar ekstresi alabilirsiniz demişlerdi diye hatırlıyorum.

  • prole  (20.01.22 12:01:46) 
yapi kredi ve garanti'de de var. hem € hem $


  • helenart  (20.01.22 12:12:23) 
Bankanızı arayın, kredi kartınıza döviz ekstresi tanımlamalarını isteyin. Dolar/Euro artık neyse o para biriminde harcadıklarınız için ayrı bir ekstre çıkar, TL için ayrı çıkar.


  • do you remember me  (20.01.22 13:36:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.