[]

Çevrimiçi Terapi Deneyiminiz

Merhaba, çevrimiçi terapi alan ve terapisti ile hiç bir araya gelmemiş danışanların deneyimlerine yönelik bir araştırmada yer almak ister misiniz?

Katılmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sizinle bir yetkili iletişime geçecek ve randevu oluşturacak. Daha sonra iki psikolojik danışman ile yaklaşık 40 dk süren bir görüşme yapacaksınız. Bu görüşmenin sizin de terapistinizle olan ilişkinizi değerlendirmenize katkı sağlayacağını umuyoruz. Araştırmanın hiçbir aşamasında isim soyisim bilgileriniz alınmayacak. Görüşmelere kendi seçtiğiniz bir rumuz ile katılacaksınız.

Araştırmaya başvurmak için link:

forms.gle

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.