[]

Ankara'da kpss çalışabileceğim kütüphaneler nerelerdir?

Sb. Şimdiden teşekkürler.
 
Millet Kütüphanesi


  • dissendium  (18.01.22 13:59:32) 
@dissendium daha önce gittiniz mi sessiz ortam var mı çalışma alanında?


  • skzr  (18.01.22 15:29:12) 
Millet kütüphanesi aşırı kalabalık bence. İki kez gittim, ikisinde de yer bulamadım.


  • marla is in my head  (18.01.22 16:15:11) 
adnan otuken vardi, iyiydi zamaninda ama yer bulmak icin erken gitmek gerekiyordu.


  • gonzo opera  (18.01.22 18:33:07) 
mobile.twitter.com Şu twit doğruysa adnan ötüken. Adını da çok duydum gitmek nasip olmadı.


  • izza  (18.01.22 19:38:40) 
@izza hocam öyle bir kütüphane Türkiye sınırları içerisinde sence olabilir mi? Tweet sahibi milleti güzel yemiş, görselde ki kütüphanenin ismi George Peabody :)


  • skzr  (18.01.22 20:32:16) 
uyanık kütüphane. birkaç şubesi var bildiğim kadarıyla. sohbet edilebilen ve sessiz iki ayrı bölümü oluyor. girişte verilen ücret ile bir içecek alınıyordu son..

batıkentte silence cafe var.. kişiye özel kabinleri vardı. yine batıkentte arkadaş kitabevinde de çalışma masaları var ama klasik müzik eşliğinde ve kitabevinin genel gürültüsü içinde çalışırım derseniz olabilir.
  • jepa  (18.01.22 22:40:21) 
@skzr harbiden ben de inanmak istediğim için onaylamışım bilgiyi, bayağı uçurum varmış türkiyeyle :D


  • izza  (19.01.22 00:27:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.