[]

izmir güzelyalı/poligon taraflarındaki esrarengiz yol

izmir güzelyalı/poligon taraflarında taş duvarlı kıvrımlı dar bir cadde var sahile doğru giderken. yol o kadar dar ki karşıdan başka bir yaya gelince kaldırımdan inmek zorunda kalınıyor. taş duvar baya yüksek ve cadde yokuş. eğer yanlış hatırlamıyorsam poligon ya da göztepe metrodan inip biraz yürüdükten sonra oralarda bir yerde olması lazım. üniversite yıllarımda birkaç defa geçmişliğim var, nereden geldiyse aklıma geldi gecenin bir yarısı, google mapste ne yaptımsa bulamadım. var mıdır bilen eden?
 
Göztepe kiz teknik meslek lisesinin yanindaki 110 sokakta soldaki kaldirimimsi sey olabilir mi?
81 ve 87 sokakta da kaldirimimsi şeyler var ama duvar falan yok tabi :/

  • logisticsmanager  (18.01.22 03:18:52) 
Google mapsten baktım şimdi hayır değil :(


  • castiel 35  (18.01.22 03:45:56) 
Biraz daha ayrıntı olur mu? Çünkü poligon metro olamaz oralar yokuş degil. Göztepe metro olabilir oralar komple yokuş. Biraz yürürken misal hangi yöne doğru, birazdan kasıt ne kadar.
Ben de meraklandim simdi :)

  • logisticsmanager  (18.01.22 03:47:18) 
  • deneme  (18.01.22 07:51:09 ~ 07:56:06) 
Yarma'yı diyorsunuz sanırım.

tr.foursquare.com
  • nerobianco  (18.01.22 10:53:32) 
@deneme ve @nerobianco harikasınız, evet burasıydı sorduğum yer. nasıl rahatladım anlatamam çok teşekkür ederim :)


  • castiel 35  (18.01.22 12:12:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.