[]

enpara'nın avrupa birliği versiyonu var mı?

selam romalılar, sadece free işletime sahip enpara benzeri digital bank account oluşturabileceğim bir versiyonunu arıyorum. hangi para biriminde yatırıcaksam convert etmeden tutabileceğim bir account. öneri var mıdır?

wise baktım ama o daha çok transfer baz birşey gibi duruyor. bir buldurun/fikir ışıltın, teşekkürler.

not: tr'den yatırıp, yurtdışına gittiğimde kullanabileceğim, tr'de olduğum dönemler tr'den kullanabileceğim birşey olmalı.

 
yabancı bir arkadaşım revolut diye bişey kullanıyordu ama detayını bilmiyorum, bi bakabilirsin.


  • tepedeki psychedelic adam  (17.01.22 23:04:54) 
var bir suru ama turkiye ikame bir vatandassan avrupada banka hesabi kafana gore acamazsin, biraz cetrefilli bir is.

topmobilebanks.com

avrupa oturumun falan varsa yardir tabii.
  • robokot  (17.01.22 23:28:44) 
n26.com'dan açabilirsin.


  • semyasa  (18.01.22 15:56:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.