[]

nohutun iyisi var mıdır?

yoksa nohut nohut mudur? daha lezzetli buldugunuz bir nohut çeşidi ya da markası var mı?
 
Koçbaşı nohut iyidir.
Mümkün olduğunca yeni mahsül olmalı. Eskidikçe pişme süresi uzar.

  • Mirket  (17.01.22 21:56:29) 
herşeyin gdolusu var, pişmeyeni var.

paketli ve dandik diye niteleyebileceğim bakliyatta karışık ürün olabiliyor, aynı cins olsa bile bekleme süresi değiştiğinden kimisi pişerken kimisi pişmemiş oluyor, ha onuda pişireyim dersen, önce pişenler dağılıyor vb.
  • killerbee  (17.01.22 21:59:38) 
Ovacık belediyesinin kendi ürettiği nohut güzel. Ben kullandım. Üstelik öğrenciye kadın üreticiye falan da destek oluyorsunuz. Denemenizi öneririm.


  • makarnacanavari  (18.01.22 14:24:42) 
koçbaşı +1


  • blatta hiberna  (18.01.22 14:51:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.