[]

Eskilerden bir film vardi

Yillar yillar once. Konusunu tam hatirlayamasam da bir evde birbirlerini intihar etmeye iknaya calisiyorlardi ya da biri digerlerini kandiriyordu sanirim. Filmin Sonuna dogru ikna olmus gibi kafalarina silah dayayip geri sayim yapiliyordu. ve olaylar olaylar. Beyin yakan psikolojik bir seydi. Neydi bu film? Cocuguz diye mi etkilenmistik acep.
 
testere degil dimi?


  • in vino veritas  (17.01.22 20:29:08) 
13 tzameti sanırım.


  • tepedeki psychedelic adam  (17.01.22 21:38:07) 
Testere degil tabi :)

13 tzameti de degilmis.

Boyle yarisma oyun gibi degildi benim dedigim. Konusup edip sonunda haklisin yasamanin anlami yok intihar edelim’e donuyorlardi sanki. Manyagin biri kafaliyor diye aklimda kalmis. Bulamadim bir turlu.
  • iyi dedi  (17.01.22 23:53:05) 
I melt with you var ama o değil büyük ihtimalle :') pek eski bi film de değil zaten


  • olutaklidi  (18.01.22 00:04:47) 
murder by numbers mı?

sandra bullock'un filmiydi sanki.
  • brkylmz  (18.01.22 15:04:55) 
the sunset limited olabilir mi? konusu tam dediğin gibi değil ama çok benzer. bir tane intihar etmek isteyen adam bir de onu intihardan vazgeçirmek isteyen adam var film boyu bu konuyu konuşuyorlar spoiler: en son intihara karar veriyordu adam


  • semaforo de medianoche  (19.01.22 02:16:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.